Viseča stropna svetilka 03153/PE/50/W-GD
Viseča stropna svetilka 03153/PE/50/W-GDViseča stropna svetilka 03153/PE/50/W-GD
Šifra: 71164-006724
Stropna viseča svetilka modernega videza, popestri vaš bivalni prostor.
Zaloga ✓
Za priključno napetost 230V, AC / 50 Hz
Primerno za notranjo uporabo
Primerno za notranjo uporabo
EU direktiva o skladnosti-ustreznosti
Napajalna napetost: 240 V / 50 Hz, AC
Max. moč: 60 W
Barva: ohišje-bela, notranjost-zlata
Material: kovina
Uporaba: notranja montaža
Izvedba: stropna
Dimenzija: 500 x 250 mm
Vir svetlobe: zamenljiva sijalka
Število sijalk: 1
Okov sijalke: E27
Sijalka priložena: NE
Stopnja zaščite: IP20
Dolžina kaba: 100 mm